Kita

100 proc. paviršiaus kokybės kontrolė

Mūsų įmonėje dangos kokybės kontrolė atliekama pagal skirtingų klientų vizualinius priimtinumo kriterijus. Pagrindiniai fizikiniai parametrai, tokie kaip storis, blizgumas, adhezija tikrinami įprastinai.

Taip pat mes iš dalies taikome TS 16949 standarto reglamentą – įmonėje yra griežtai reglamentuota visų dažytų partijų patikros procedūra, detalių kokybė yra suderinama su galutiniu užsakovu pagal PPAP, EMPB ir „ribinius pavyzdžius“. Įmonėje yra įdiegta „0 klaidos“ siekiamybės politika. Įmonės kokybės rodikliai fiksuojami įmonės viduje bei pas kai kuriuos užsakovus.

Pakavimas

Detalių pakavimas atliekamas pagal užsakovų reikalavimus arba sukuriamas ir patikrinamas įmonėje. Pakavimas atliekamas įvairiais būdais ir metodais, derinant kainos ir kokybės reikalavimus. Pakavimas atliekamas tiek įmonės medžiagomis/tara, tiek pateikus užsakovui.

Surinkimas

Mūsų įmonė atlieka tam įvairių jau nudažytų metalinių detalių surinkimą. Mes taip pat presuojame PEM varžtus ir veržles, įvores, spyruokles, klijuojame lipdukus ir kt. 

Žymėjimas

Žymėjimas atliekamas pagal įmonės vidines taisykles ir/arba kliento reikalavimus. Žymime pakuotes pagal individualius reikalavimus, spausdiname ODETTE etiketes, spausdiname bar-kodo žymenis etc.

Logistika

Daugiausiai įmonės užsakymų yra atliekama EXW tiekimo sąlygomis. Įmonė savo transporto neturi, tačiau glaudžiai bendradarbiauja su keliomis transporto kompanijomis ir gali pasiūlyti tikrai geras detalių tiekimo sąlygas.

lt_LTLietuvių kalba